13 Şubat 2013 #1630129

ING Bank İsteğim Dışında Adıma Kredi Kartı Gönderildi!

Yaklaşık 3 yıldır İngbank'tan maaş alıyorum. Banka yetkililerine kesinlikle kredi kartı istemediğimi belirtmeme rağmen, geçen sene adıma düzenlenmiş kredi kartı gönderdiler. İlgili şubeye gidip ; istemediğim halde adıma kredi kartı düzenlendiğini bu işlemi yapan hakkında işlem yapılmasını isteyeceğimi belirttim. Şube yetkililerinin ricası ile şikayetimi geri aldım. Ama bu sabah adıma düzenlenmiş yine bir kredi kartı göndermişler.


Benim isteğim olmadan adıma nasıl kart çıkarılıyor?

Kamuran 163 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

  Sn Kamuran Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sn Kamuran Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 22/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Kamuran13 Şubat 2013

  Geçen senede aynı olay olmuştu. Kardeşim bizim sizden nedir çektiğimiz???... Şubenin müşteri hizmetlerini arıyorum ilgili kişi bana 444'lü numaranızı arayıp kredi kartını iptal ettirmemi tavsiye ediyor...Benim adıma hangi saygısız kişi kart başvurusu yaptı?Bu olay geçen sene de yaşanmıştı...Böyle şişirme hazır cevaplarla kimi kandırıyorsunuz...Sahtekarlık yapan personalinizi bulun ve eğitin...Bu arada sizlerde bir ahlak eğitiminden geçin yeter artık bıktım sizlerle uğraşmaktan...İnşallah sonunuz Cem Uzan'ın batan bankası gibi olur...İnşallah....Çok saygısız ve sorumsuz bir kurum olduğunuz tescillendi...Sizin gibi çirkef ve saygısız kurumlardan da bir babayiğit hesap sorar inşallah...Bu yaşadığım olayı ayrıntısı ile ticaret bakanımıza ve başbakanımıza da ileteceğim....Tek umudum onların bu durumlara bir çare olması...Yoksa sizin gibi saygısız kurumların vicdanlı yöneticileri olacağına da asla inanmıyorum...

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2013

  Sn Kamuran Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön