01 Nisan 2013 #1718372

ING Bank İstediğim Hesap Özetlerini Göndermiyor!

ING Bankın 35*****12 numaralı müşterisi idim.Hesaplarımı yaşadığımız bazı problemlere istinaden temmuz 2012'de kapattım. Banka internet sitesinden başvurarak; Ankara/Optimum, İzmir/ karabağlar ve Malatya şubelerinde bulunan hesaplarımdan 2003-2012 yılları arasında kesilen;


1.Hesap işletim ücretleri,
2.Kullanmış olduğum bireysel kredilerden alınan kredi kullandırma ücretleri/dosya masrafları,
3.Optimum şubesinden konut kredisi kullanamadığım halde alınan 400 tl ekspertiz ücretine ait hesap özetleri veya bunları gösterir belgelerin e-mail adresime gönderilmesini rica ettim.mailimi aldıklarını cevap vereceklerini bildirmelerine ve 10 gün geçmesine rağmen istediğim belgeleri göndermiyorlar.

Mesut 113 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Mesut P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mesut01 Nisan 2013

    ilginiz için teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn Mesut P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön