23 Ağustos 2013 #1973035

ING Bank İstediğim Evrakları Gönderemiyor!

ING Bank'asına 6 defa şikayetim oldu , sadece 1 tanesine cevap yazdılar. Gönderdikleri mektubu alıp şubeye gittim. Bunda yazan bana imzalattığınız belgeyi gösterin dedim, aradılar bulamadılar. E mail adresimi aldılar, bulunca oraya göndeririz dediler. 1 hafta geçti cevap yok.


Müşteri hizmetlerini aradım derdimi anlattım. Onlarda dediler işleminizi işleme koyduk. Yani olmayan belgeyi gösteremediler, tabi sonuç olarak en kötü banka ING Bank. BİMER'e yazdım. BDDK'ya yazdım sonuç aynı.

Özgür 75 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn Özgür B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Özgür24 Ağustos 2013

    valla böle yazmakla olmuyor yazar olacağım sonunda şu belgeyi bi gönderin de laf salatası yapmayın

  • ING Bank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sn Özgür B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön