07 Şubat 2014 #2281106

ING Bank İşsizlik Sigortası Kayıt İptalim Yapılmadı!

06.02.2014 tarihinde 212 484 49 00 numaralı telefondan arandım ve ING Bank işsizlik sigortası için kayıt aldılar. Fakat ben bunu iptal etmek isteğimi söyledim. Sizi yarın arayacaklar dediler. Fakat beni arayan S***** E. isimli bayanı aradığımda başka biri açtı ve yarın iptal işleminiz gerçekleşecek dedi.


Eğer böyle bir firmanın ING Bank ile bir bağlantısı yoksa müdahale etmesi diğer insanlar içinde önemli. Eğer bağlantısı var ise iptal işlemimi en kısa sürede yapmalarını rica ederim.

Fırat 104 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn Fırat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn Fırat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön