27 Ocak 2014 #2255125

ING Bank İşletim Ücretini Şartlı İade Ediyor

ING Bank Söke şubesinde kredi kullandım ve taksitlerini düzenli olarak ödemekteyim. Fakat benden her ay hesap kullanım ücreti kesiyorlar. Hesabımı kapatmak istiyorum ama kredim devam ettiği için kapatmıyorlar. Bana otomatik ödeme talimatı verirsem para kesilmeyeceğini söylüyorlar. Niye talimat vermek zorundayım ? Ben kredimi hesaba yatırmak istemiyorum gişeden kredi ödemesi olarak yapmak istiyorum. Bu bankalara lütfen biri dur desin yeter artık. Hesabı kapatın diyorum, yok kapatamayız diyorlar . O zaman para kesmeyin diyorum , o zaman otomatik ödeme talimatı ver diyorlar.

Mehmet 47 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Mehmet Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Mehmet Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön