13 Şubat 2014 #2291682

ING Bank İşletim Ücreti Almayacağız Dedi Aldı

ING Bank'ta hem Turuncu hesabım, hem de Askeri personel olmam nedeniyle Oyak'tan kalma hesabım var.(Sözde bu hesaptan hiç hesap işletim ücreti alınmayacaktı..) Uzun bir süre önce altın fonu almıştım ve bozdurmak istedim, fakat bozdururken maalesef her şeyi bedava olduğu söylenen Turuncu hesabı seçtirmediler . Mecburen uzun süredir kullanmadığım hesabı seçmek zorunda kaldım. Fakat bir kaç gün içerisinde hesabımdan 40 TL 25 Kuruş değerinde toplam 4 kere hesap işletim ücreti alındı. Ekte ki resimde detaylar görünüyor. Bir kaç gün içerisinde alınan ve fonumu bozdurmak için zorunlu kullandığım bu hesaptan kesilen haksız kesintilerin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Özgür 134 Okunma

Cevaplar

 • Özgür'nin Teşekkür Mesajı01 Mart 2014

  Hızlı çözüm ve ilgi için teşekkürler...

 • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sn Özgür Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Özgür'nin Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

  1 TL eksik de olsa iade yapılmış, teşekkürler...

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Özgür Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 14/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Özgür Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön