01 Şubat 2014 #2270029

ING Bank İşletim Ücreti Alıyor

ING Bank'tan kredi kullandım ve farklı aylarda toplamda 69.82 tl hesap işletim ücreti kesilmiş. Kredimi erken kapattım ve sigorta ücretinin iadesi için dilekçe verdim. Sonucunun 15 gün içinde sonuçlanacağı ve tarafıma bilgi verileceği söylendi, fakat bilgi verilmeden sigorta ücreti iadesi hesabıma yatırılmış ve bilgi verilmediği için hesapta beklerken hesap işletim ücreti için kesilmiş. Birde 32.23 tl gecikme bildirim ücreti adı altında ücret tahsil edildi. Fazladan yaptığım 102.05 tl ödemenin iadesini istiyorum. 2 tane mail için bu kadar ücret talep edilmez insaf edin biraz.

Yaşar 98 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Yaşar Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sn Yaşar Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön