07 Mayıs 2013 #1782528

ING Bank İşletim Ücreti Aldı!

ING Bank İnternet bankacılığını uzun zamandır kullanmıyordum cuma günü bir havale işlemi için girdiğimde hesabımdan aralık ayından beri her ay hesap işletim ücreti altında para kestiklerini gördüm.


İşin ilginç yanı ise bu banka ile sadece 2 işlem yaptım.ilk işlem 2012 aralık ayında diğer işlemim ise cuma günü yani mayıs 2013. bankaya şikayetimi dile getirmek için mail attım ama ona da karşılık bulamadım inşallah en kısa sürede sorunumu çözerler.

Bülent 49 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Bülent K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sn Bülent K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön