12 Eylül 2013 #2006522

ING Bank İşlem Ücreti Aldı !

Sanırım 2007 senesinde ING Bank'tan kredi çektim . Yaklaşık 2 ay önce toplu para ile krediyi kapattım, sonra iki gün sonra beni aradılar ve işlem ücreti bedeli 50 TL borcunuz çıktı bunu ödemelisiniz dendi. Bende bankaya gittim nedenini öğrenmek için. Para ilk aldığımda toplu olarak bir vadesiz hesap açılmış , ben parayı buradan almışım ama tabii sonrasında hesap hep açık kalmış nereden bilecektim ki .


Parayı çekince hesabı kapatacağımı yada parayı vermek için banka bana vadesiz hesap açtığını, burada bir bilgi boşluğu ve yetersiz bir bilgilendirme var. Geri talep etmek istedim , kesinlikle geri ödenmeyeceği söylendi . Tabii bu bankayla bir daha ne çalışırım başkalarına da asla tavsiye etmem.

Yeliz 66 Okunma

Cevaplar

  • Yeliz04 Ekim 2013

    evet banka aradı ve ödediğim paranın hesabıma yattığını ilettiler.tabiki sonuçtan memnunum ama keşke bu şekilde olmasaydı da ben bankayı aradığımda olay çözülmüş olsaydı.

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Yeliz T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Yeliz T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön