19 Ekim 2015

ING Bank İşlem Ücreti!

Geçenlerde ATM'den kredi kartından "yanlışlıkla" 300 TL tutarında nakit kredi çektim ve parayı hemen 30 saniye içinde geri yatırdım. Yarın son ödeme tarihi olan kredi kartıma 19.95 TL değerinde bir işlem ücreti adı altında hesap kesilmiş. Bu durumda, ben bu kartımı bu aydan itibaren faal bir şekilde kullanmaya başladım ve limit artışı talep etmek üzereydim.


Eğer bu yanlışlıkla yapılan işlem karşısında istenen ücret iade edilmez ise ben bonus platinum kartımı iptal ettirmek istiyorum. En kısa sürede bu konu hakkında tarafıma bilgi verilmesini ve mağduriyetin giderilmesini arz ederim.

Onur 90 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Onur Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Onur Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön