13 Ekim 2016

ING Bank İş Telefonumdan Aramayın Beni!

Borçlarım sebebiyle bankanız tarafından aranıyorum ve her 5 dakikada bir aynı konuşmayı yapıyorum. Cep telefonum haricinde iş telefonumdan da arıyorsunuz. Maaşıma haciz var eşim işsiz ve bu aramalar yüzünden işte uyarı alıyorum. İşsiz kalmamı sağlamaya mı çalışıyorsunuz? Cep telefonundan 5-10 dk da bir konuşuyoruz. Ne olur isimden aramayın bu yüzden işimden olmak istemiyorum.

Buse 233 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Buse G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Buse13 Ekim 2016

    Is telefonumdan aramalar devam ediyor. Kovulmak uzereyim artık aramamaniz için yalvariyorum. Tek maasla gecinmeye çalışan bir ailenin ekmegi ile oynuyorsunuz. Zaten 5-10 dk da bir cep telfonundan konusuyoruz ve hepsinde ayni seyi konusuyoruz. Nolur isten aramayin artık.

  • ING Bank Temsilcisi13 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Buse G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön