03 Aralık 2014

ING Bank İrtibat Numarası Değişikliği!

Lüleburgaz Şubenize irtibat telefon numarası değişikliği talebi ile başvuruda bulundum. Şu an sizde kayıtlı olan numarayı kullanmadığımı ve yeni numaramı sistem üzerinde güncellemeleri talebinde bulundum ve görevli olan bay arkadaş yeni numaramı kaydettiğinin onayını verdi. Görevli arkadaşın dediğine göre artık bana yeni numaramdan ulaşacaktınız. Lüleburgaz şubeniz ile görüşüp beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

Turgay 253 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Turgay E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Turgay E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön