16 Eylül 2013 #2013540

ING Bank İptal Ettirdiğim Karta Borç Gönderdi!

Asıl kart sahibi olarak Aralık 2012 tarihinde tüm borcunu ödeyip , müşteri hizmetlerini aradım. Tarafıma ait ING Bank'asında hizmet aldığım tüm kartların iptalini talep ettim . Müşteri hizmetleri de ekkart ,asıl kart hepsinin iptal olduğunu söyledi . Ancak 6 ay sonra icra takibi başlatıldı tarafıma.


Ekkart ile kredi kartı kullanılmış ve bunu özellikle Uyap sisteminde bulunan adresim değil ,benim 10 yıl önce oturduğum adrese gönderilmiş tüm tebligatlar . Bilinçli şekilde temerrüde düşürüldüm . Bunu ING Bank'asını arayıp dedim ,inceleyin görüşmeleri dedim . Ancak yasal durum halen devam etmekteler . Ben ruhen bir ING Bank'asını çalışanının eksikliği yüzünden bunları yaşamak zorunda mıyım ?

Mustafa 167 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa04 Şubat 2014

  Ilgilenmek derken avukatiniz tuketici mahkemesine icra baslatilma talebi yapmis . Haksiz sekilde ugrasiyosunuz devam edin . Sanirim mahkemede cozecegiz .

 • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sn Mustafa S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mustafa23 Ekim 2013

  Merhaba ; Tarafıma incelediğinizi ve sonucu 3 gün içinde benimle paylaşacağınızı söylediniz . sizin 3 gününüz 1,5 AY ' mı ? Saygıdeğer ING BANK Yetkilisi , lütfen artık bu işi çözün . saygılarımla

 • Mustafa19 Eylül 2013

  ARADILAR VE DAHA ÖNCEKİ GİBİ YİNE BİR FORM OLUŞTURDULAR. DİLEKÇE YAZIP FAXLAMAM SÖYLENDİ VE FAXLADIM . ANCAK HALEN BİR BİLGİ VEREN OLMADI . ÇÖZÜM GÖRÜŞME KAYITLARIMA BAKILIP İNCELENİP BANA BİLGİ VERİLECEK . ANCAK HALEN BİR YANIT YOK . KLASİK AYNI DURUM .

 • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

  Sn Mustafa S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön