23 Şubat 2013

ING Bank İptal Ettiğim Kartın Harcamadığım Bonusların Ekstreden Düşmesini İstiyorum!

ING bankın bankacılık hizmetlerinden ve müşteri ilişkilerinden memnun kalmadığım için kredi kartımı iptal ettirdim ancak harcamadığım bonusların bir sonraki ekstremden düşmesini talep ettiğim halde cevap verilmedi tekrar talep ettim halen cevap yok. Bu nedenle acilen konu hakkında bilgi verilmesini harcamadığım para puanların bir sonraki ekstremden düşmesini talep ediyorum.

Senem 80 Okunma

Cevaplar

  • Senem28 Şubat 2013

    cep telefonum bozulduğundan açılmamaktadır ancak cevap emailiniz gelmedi

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Senem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 28/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin iletmiş olduğu talebi ile ilgili e-mail gönderimi yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sn Senem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön