22 Ocak 2014

ING Bank İptal Edilen Alışverişin Borcunu Silmiyor!

ING Bank'a ait kredi kartımla 13 Ocak'ta yaptığım bir alışveriş satıcı firma tarafından ertesi gün iptal edildi ve yaptığımın ödemenin tarafıma iade edildiği iletildi. Banka çağrı merkezini arayıp bu işlemin bekleyen işlemler arasından silinmesini istedim. Yardımcı olamayacaklarını, firmayla görüşmem gerektiğini söylediler.

Firma 14 Ocak'ta parayı bankaya iade ettiklerini, banka ile görüşmem gerektiğini söylüyor ama üzerinden 8 gün geçmesine rağmen halen bekleyen işlemler arasında karşıma borç olarak çıkıyor. Ben herhangi bir borç kabul etmiyorum, mantıklı bir açıklama talep ediyorum.

Nuri 177 Okunma

Cevaplar

  • Nuri'nin Teşekkür Mesajı23 Ocak 2014

    Sorunum çözüldü. Teşekkürler sikayetvar.com, iyiki varsın!

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn Nuri A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 22/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn Nuri A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön