12 Şubat 2014 #2290777

ING Bank İpotek Ücreti Ve Kapanan Hesaba Hesap İşletim Ücreti!

ING Bank'tan kullanmış olduğum konut kredisi bittikten sonra ipoteğini kaldırmak istedim ama ne mümkün benim kredim bittikten sonra hesabımı kapattım, aradan birkaç ay geçtikten sonra ipotek kaldırma masraflarının 20 tl düştüğünü öğrendim.


Bankaya gittiğimde hesaba para yatırdıktan sonra ipoteğin kaldırılacağı söylendi bende hesabımı kapattığımı söyledim yeniden açılacak dediler ama hesabımın kapalı olduğu halde hesap işletim ücreti gözüktüğü söylendi. Böyle bir iş olur mu? Şaka gibi bu haksızlığa bir çare bulmanızı rica ederim.

Turgay 579 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sn Turgay K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Turgay K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön