09 Mayıs 2013 #1787831

ING Bank İpotek Masrafı!

ING Banktan konut kredisi kullanarak ev aldım borcu bittiğinde evin ipoteğinin kaldırılması alt tarafı borcumu ödediğime dair 1 a4 kağıdına 350 tl para verdim. evi satacağım için mecburen sorgulayamadan ödemek zorunda kaldım.


İnternetten yaptığım araştırmalarda mahkemece bu paraların bankalar tarafından haksız şekilde alındığı ve tüketicinin korunmasına dair kanun gereğince 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı kanunun 4 a ve 6. maddesi ile tüketici sözleşmelerindeki haksız şartlar hakkındaki yönetmeliğin ilgili maddesi gereğince alınan paranın tüketiciye iadesine dair emsal kararlar gördüm.


Tüketici hakları mahkemesine vermeden bankadan paranın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Özer 111 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Özer Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Özer Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön