16 Nisan 2013 #1746224

ING Bank İpotek Fek Yazısı Ücreti İsteniyor!

08.04.2008 tarihinde ING bank Ankara/Sincan şubesinden konut kredisi çektim. 09.04.2013 tarihinde konut kredim bitmiştir. Bankaya gittiğimde ipotek fek kağıdı için 350 lira ücret talep ettiler. Yalnız borçlar kanunu madde 20-27 aralığındaki genel işlem koşulları incelendiğinde bu ücretin haksız olduğu anlaşılmaktadır. Bu yüzden bu ücretin ödenmeden tarafıma ipotek fek kağıdının verilmesini istiyorum. 6098 sayılı borçlar kanunu temel metin olarak kabul edilirse bu isteğimin haklılık payından şüphe yoktur.

Mustafa 361 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Mustafa Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Mustafa Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön