04 Şubat 2014 #2274481

ING Bank İpotek Fek Ücretimi İade Etmiyor

ING Bank'tan kullanmış olduğum konut kredimi kapattım ve banka benden evimi üzerindeki ipoteği kaldırmak için 350 tl ipotek fek ücreti aldı ve bende bu ücrete itiraz etmek için Kırşehir hakem heyeti ne başvurdum ve başvurum sonucu haklı bulunarak bankanın 350 tl yi iade etmesi gerektiğini yazılı olarak kazandım fakat banka paramı hala iade etmemekte ve bana karşı dava açacağını Kırşehir şubesinden yetkililer söyledi. Ben bankanın 350 tl yi hesabıma iade etmesini aracılığınız ile iletmek istedim ve inanıyorum ki ING Bankankası bu yanlıştan dönerek mahkeme kararına uyacak ve paramı iade edecektir.

Hanifi 276 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn Hanifi Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn Hanifi Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön