03 Şubat 2014 #2273556

ING Bank İnternetten Şube Adresine Baktım Gittim Ama Şube Yok Ortada!

İnternetten şube adresine gittim Erzurum ING Bank Şubesi ama ortada şube falan yok 0850 2220600'ü aradım aynı adresi verdi bir daha gittim belki yanılmışımdır diye dışarı -15°C ve rüzgarlı şubeyi aradım 0442 2335758 açan yok en son kobi için tuşladım ama kobi değilim çünkü diğer hatları açmadılar.


En son öğrendim ki 1 yıl önce taşınmışlar hala adres değişmemiş. Paramız değerli ama insana verilen değer ortada. Hakkımı helal etmiyorum. Bir adres değiştirmek bu kadar mı zor Erzurum'a ve Erzurum insanına verilen değer bu kadar.

Emre 174 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sn Emre Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Emre03 Şubat 2014

    Bankayı en sonunda buldum. Gittim 1 saat sıra bekledim aradan gişeye adam almalar bize hiç sıra gelmiyor anlamadım müdüre gideyim dedim müdür yok şubede. SADECE PARAYA DEĞER VEREN BANKAYLA BU SAATTEN SONRA ÇALIŞMAM.

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn Emre Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön