27 Ocak 2014 #2258451

ING Bank İnternet Şubesine Giremiyorum!

Üç tane hesabım olmasına rağmen internet şubesine giremiyorum. Bankacılık sektöründe gördüğüm en kötü hizmet.Sadece internet şubesi de değil hesaplarımdan bir tanesini de kapatmak istedim ve dilekçe yazdım buna rağmen hala kapatmamışlar.Telefon açıyorum şubeye git diyorlar şubeye gidiyorum bir iş yapmıyorlar.Maaşımın ING Bank'a yatması hiç iyi olmuyor.ATM'den para çekebiliyorum fakat aynı ATM'ye para yatıramıyorum.

Mehmet 220 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Mehmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Mehmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön