08 Temmuz 2013

ING Bank İnternet Şubesinden İşlem Yapamıyorum!

Ben İng Bank müşterisiyim. Aylardır bankanın internet şubesinden parayla ilgili hiçbir işlem yapamıyorum. ''Tanımlı hesabınız yok'' diye hata veriyor. Kendi kredi kartı borcumu bile ödeyemiyorum.

Defalarca bankanın şubesine gittim, çağrı merkezini aradım ama bir türlü çözemediler. Hatta bana geri dönmeye bile gerek duymadılar. En komik olanı ise şu; bankaya şikayet mail'i göndermek istedim, müşteri bilgileriniz doğrulanmadı diye mailimi kabul etmediler.

Hasip 51 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sn Hasip Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Sn Hasip Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön