16 Aralık 2014

ING Bank İnternet Şubesi Hizmetlerim Engelleniyor

Tam 3 haftadır ING Bank internet şubesinde birçok işlemi yapamıyorum. Eksik evrakınız var denerek bana bir evrak iletildi. Doldurup yolladım, tam 3 haftadır Moda şubesi tarafından sisteme işlenmedi, çağrı merkezine bıraktım şikayet dikkate alınmadı. Sizin hizmet anlayışınız müşteriyi çıldırtmak üzerine mi kurulu! Neden hala düzeltmiyorsunuz, evrakı gönderdikten sonra bir gün sistem arızası dediniz, bir sonraki gün başka bir müşteri temsilcisi işlemi yapan çalışanınız yerine bahane üretiyor. 3 haftada bir evrak konusu çözülmez mi?

Esra 378 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Esra K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Esra K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön