10 Mayıs 2013 #1790549

ING Bank İnternet Bankacılığı İşlemim Kısıtlandı!

ING Bank hesabıma eft yaptım fakat ING Bank internet bankacılığına girdiğimde bilgilerimin eksik olduğu ve güncellenmesi aksi takdirde işlemlerin kısıtlandığı yazıyor müşteri hizmetlerini arıyorum topu şubeye atıyor şubeyi arıyorum buraya gelmeniz gerek diyor. Hakkari de çalışıyorum İzmir'e nasıl geleyim deyince başka bir şubeye gidin diyor. Hakkari ili genelinde 1 tane dahi şubeniz yok benim işim nasıl yürüyecek.

Erdem 70 Okunma

Cevaplar

  • Erdem30 Haziran 2013

    Sorunumu ben kendi çabalarimla hallettim tabiki 7 saat kadar zamanimi çaldılar. Ben sorunumu hallettikten sonra aradilar

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Erdem E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Erdem E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön