25 Ekim 2016

ING Bank İnsanları Mağdur Etmeyin!

14.10.2016 günü saat 14:02'de ING Bank Konya şubesini arayarak kredi çekmek ve bilgi almak için aradığımızda görevli kredi notumuzu öğrenmemiz için 2205'e mesaj göndermemiz gerektiğini bunun 5 TL ücreti olduğunu daha sonra müracaat edebileceğimiz söylemesi üzerine mesajı gönderdik.

Bize ulaşılacağı şeklinde mesaj geldi. Ancak 10 gündür kredi notumuzu öğrenebilmiş değiliz. Ayrıca operatörden kontrol ettiğimizde mesaj ücretinin çekildiğini öğrendik. Yeni nesil usulsüzlüğün mesaj taktiğini ING Bank'ta kullanmaya başlamış. Mesaj ücretinin operatör aracılığı ile yatırılmasını istiyorum!

Bülent 480 Okunma

Cevaplar

 • Bülent02 Kasım 2016

  ING Bank eşim sizin resmi internet siteniz üzerinden ikinci bir mail atarak sizinle iletişime geçti ancak ilk şikayet dahil hala bir cevap yok yani vermiş olduğunuz cevapların sadece göstermelik standart cevap olduğu da tescillenmiş oldu. Ayrıca operatör 5 TL'lik mesaj ücretini aldı bilginiz olsun. Vadeli hesaba para yatıran müterilerinize vereceğiniz hoşgeldin faizinin 5 TL'si çıkmış oldu.

 • Bülent26 Ekim 2016

  İng bank Neşe hanım beni arayarak mesajı eşime ait telefondan ve eşimin T.C. kimlik numarası ile mesaj attığımız için bu şekilde işlem yapılamayacağını bu şikayeti silip eşimin adına Şikâyet var a hesap açıp oradan şikayet etmemi söyledi. Eşim kendi telefon ve ing bank resmi sitesine kendisi müracaat etmesi ve şikayeti bildirmesine rağmen cevap verilmiyor sonra şikayet vardan ben aranıyorum bu şikayeti silin eşiniz şikayet vardan şikayet etsin deniyor. Demek oluyor ki ing bank kendi sitesinden yapılan şikayetleri dikkate almıyor. Hala eşime ve bana bu konuyla ilgili cevap verilmiş değil. 2205 sadece T.C. kimlik numarası değil kredi de yazıp gönderilmesi isteniyor. Peki bankadaki görevli bunu bilm

 • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Bülent U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Bülent25 Ekim 2016

  Bu standart cevapta yazan bankanızın iletişim araçlarını zaten kullandık bunlardan maalesef cevap alamadığımız için buraya yazdım ki benim başıma gelenler başkalarınında başına gelmesin. İnsanlar buradan okusunlar ve tanıdıklarına da ulaştırsınlar diye. Uygun faizli kredi günümüzde çoğu insanın beklediği bir şey ancak insanları bu şekilde mesaj atın önce notunuzu öğrenin diyerek zarara uğratmak ve bundan da kazanç sağlamak kurumsal olarak hiç de dürüst bir davranış değil.

 • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Bülent U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön