01 Mayıs 2013

ING Bank İlgisizlik!

Ben ing bank internet bankacılığını kullandığım için ve telefon numaramın değişmesi sebebi ile güneşli şubenizden değiştirilmesi üzerine talepte bulunmuştum ancak orada çalışan müşteri temsilciniz benden sadece bilgilere ulaşmak için tc numaramı ve ad soyad aldı ve ben işleme sokacağım dedi.

Ancak üzerinden 1, 5 hafta geçmesine rağmen hala telefon değişikliğim gerçekleşmemiş . üstelik güneşli şubesini aramama rağmen telefonlara da bakan yok. yani herhangi bir şubenize ulaşmak gerçekten çok zor lütfen bu konuya hassasiyet gösteriniz.

Nihal 35 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Nihal Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sn Nihal Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön