02 Nisan 2013 #1720753

ING Bank İletişimsizlik !

ING Bank derki '' Her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Her türlü talep ve şikayetleriniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.''Ben de böyle yaptım. Web sitelerinden, telefon bankacılığından talep ve isteklerimi ilettim. Halen yaklaşık bir ay oldu cevap alamadım.ING Bank müşteriyi yok saymakta. Sorun çözmekten imtina etmekte, müşterilerini başka bankalarda çözüm bulmaya sevk etmekte. Oyakbank dönemini mumla arar olduk. Anlaşılan o ki ING Bank için müşteri önemli değil. Cevap için daha ne kadar bekleyeceğiz.

Hüsnü 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Hüsnü T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Hüsnü T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön