16 Mayıs 2013 #1802676

ING Bank İletişimdeki Aksaklıklar!

15.05.2013 günü saat 15.35 ile 15.55 arasında Ing bank Gaziantep Binevler şubesine ait 0342 339 **** numaralı hattı 20 dakika boyunca aradım ancak telefona ne santral operatörü ne dahili hatlar ne de müşteri hizmetlerindeki yetkililerden biri cevap vermedi. Konu ile ilgili olarak müşteri memnuniyetsizliği ve bankanın sunmuş olduğu hizmetlerde problem ve aksaklıklar meydana gelmiştir. Bu da müşterinin bankaya olan güvenini ve memnuniyetini zedelemektedir. Bu konudaki aksaklığın giderilmesi hususunu arz ederim.

İsa 62 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sn İsa Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde Binevler Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn İsa Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön