14 Şubat 2014 #2293932

ING Bank İki Aydır İşlem Yapamıyorum

ING Bank müşteri hizmetlerine 2 aydır bir işlemimi gerçekleştiremedim. Banka şubesi Çetin Emeç şubesi telefonları açmıyor. Saatlerce bekliyorsunuz muhatap yok. Böyle bankacılık sistemine kredi kredi kartı satarken yalvarıyorlar. İşlem yapacakları zaman kapatacakları zaman biz yapamıyoruz yönlendirdik falan filan hepsi telefon paralarınıza oluyor. Lütfen kredi kartımı kapatın.

Sefa 62 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2014

    Sn Sefa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Sefa18 Şubat 2014

    yorumsuz

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sn Sefa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön