31 Ağustos 2016

ING Bank İban Numarası Değişikliğini Bildirmedi

Aktif olduğunu bildiğim tr170***04 b** o** iban numarama 24.08.2016 tarihinde Iğdır Akbank ATM 'den 049***37/maaş nar hesabından 300 TL tutarında EFT işlemi yapılmıştır. Ancak iban numaramın aktif olmadığı tarafıma sonradan söylenmiş olup, 300 TL tutarın banka havuzunda olabileceği ing telefon ve şube bankacılığı tarafından belirtilmiştir. 300 TL tutarın aktif olan hesabıma aktarılmasını rica ediyorum, ancak ING Bank'tan çözüm adına bir gelişme olmamıştır. Konu ile ilgili önemle destek rica ediyorum. EFT dekont ekte gönderilmiştir (ING Bank 8**8 müşteri numaralı b** Ö**)

Bülent 153 Okunma

Cevaplar

  • Bülent01 Eylül 2016

    İng bankacılığı çözüm adına görüşmüş olup, istenilen Sorgu numarası iletildiğinde işlem yapabileceklerini tarafıma iletmişlerdir. Bankadan genelde memnunum ancak sorun şu an çözülememiştir.

  • ING Bank Temsilcisi01 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Bülent Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/09/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Bülent Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön