24 Ekim 2016 #6759157

ING Bank İadem Yapılsın!

Ne zaman bankamatiğe ya da internete girsem ilk olarak ya hayat sigortası yapmaya ya da KKB risk raporuna üye ya da ek ücret alabileceğiniz bir yere üye edilmeye çalışıyorum. Nitekim akşam başka bir işlem yapmak için internete girdiğimde tuşlamadığım halde bir şekilde KKB'ye üye oldum ve anında 5,90 TL çekildi. Hemen iadesi ve iptali için aradım. İptali edildi fakat kesilen tutar iade edilemeyeceğini söylediler. İadenin tarafıma edilmesini istiyorum. Zaten hizmet dediğiniz KKB puanını her banka ücretsiz kredi çekmek istediğimizde söylüyorlar.

Özge 465 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Özge I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Özge I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön