04 Mayıs 2013 #1778024

ING Bank Hizmetinden Memnun Kalmadım!

Şikayetinizi yazıyorsunuz 1 ay sonra dönülüyor çözüm olmuyor şubeye zaten sizi hiç kaale almıyor internet bankacılığı deseniz vasat borç ödüyorsunuz yansımıyor örneğin şimdi 100 tl eft yaptım kart borcum 1900 küsüratta idi tutar dönem içine yansımış ama halen borç 1900. Ben kartımı iptal ettirdim çünkü çok sıkıntılı bir banka kartıma taksitli iadelerim vardı bu iadelerin toplam iade edilmesini talep ediyorum .

Suat 63 Okunma

Cevaplar

 • Suat09 Mayıs 2013

  Buradan yazmış olduğunuz bütün bilgiler yalandır. 09.05.2013 Tarihinde bana ulaştınız ki ben bu tarihe kadar müşteri hizmetlerini sonuç olmasada bilgi aldım.Dediğim gibi kalitesizsiniz şikayetimi 03.05.2013 de oluşturdum sizin döndüğünüz tarih 09.05.2013 yani 5 gün kalitesizliğinizin göstergesidir. Şu kredim biter bitmez kurtulacağım sizden . ING DEMEK KALİTESİZ HİZMET DEMEK..

 • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sn Suat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Sn Suat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 06/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Sn Suat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön