26 Şubat 2013 #1654559

ING Bank Hizmet Vermeden Alınan Ücret!

Aylık işlem ücreti adı altında her ay düzenli olarak "gizlice" para kesen banka. bi hata yaptım bu bankadan kredi çektim ve pişman oldum. şimdi buradan soruyorum dosya masrafı adı altında 250 tl ödedim mi ? ödedim .


10. 000 tl lık krediye 2. 350 tl faiz ödedim mi ? ödedim.Ancak kredi boyunca her aylık hizmet bedeli adı altında gizlice kestiğiniz ücreti krediyi kapatırken söylemeniz yanlış.Müşteri gitmeden bir gol daha atayım mantığı ile daha çok müşteri kaybederseniz .Ben bugün hesabımı kapattım ve kurtuldum.Bir dahada ING Bank'ın olduğu sokaktan bile geçmem.

Mehmet 50 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet25 Temmuz 2014

  ing bankın oldugu caddeden bile geçmem artık

 • Mehmet28 Şubat 2013

  bu ne şimdi arayıp tc numaramı aldınız sonra herkese yolladığınız otomatik maili attınız ... gerçekten çok komiksiniz ... "ilgilenmediğiniz" için tekrardan teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sn Mehmet Sait E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sn Mehmet Sait E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön