18 Temmuz 2014

ING Bank Hiç Kullanılmamış Karttan Aidat Kesintisi Yaptı

ING Bank'taki kumbara hesabım açıldığında ilgili kişiler kredi kartı'da açmak istediklerini eğer kartı hiç kullanmazsam senelik aidatın kesilmeyeceğini söylediler. Bende acil durum için kartı çıkarttım ve hiç kullanmadım. Kullanmadığım kartın limitinin düşürüleceğine dair bir mesaj alınca müşteri hizmetlerini aradım. Durumu detaylı anlattım fakat bana çözüm olarak kullanmadığım karttan kesilen aidatın kartıma bonus olarak aktarılabileceği söylendi.


Bende bu kartı hiç kullanmadığımı tekrar söyledim. Çözüm alamayınca kartlarımı iptal ettim. Bugün banka arayıp kart iptalimi yaparken bir hizmetleri olduğunu anlattı. Bana daha önce söylenmiş olan sözün arkasında durup bu aidatın iptalini istiyorum.

Kubra 513 Okunma

Cevaplar

 • Kubra'nın Teşekkür Mesajı23 Temmuz 2014

  Şikayet var'a şikayetimi yazmadan önce 2 kere callcenter ile görüştüm ve netice alamadım. İyi ki şikayetvar.com var bu sayede şikayetimi yazdıktan çok kısa bir süre sonra geri dönüş yapıldı ve sorunum çözüldü.

 • ING Bank Temsilcisi23 Temmuz 2014

  Müşterimiz Sn Kubra B. B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi18 Temmuz 2014

  Müşterimiz Sn Kubra B. B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine ara bilgilendirme yapılmış olup en kısa sürede sonuçlandırılarak tekrar bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi18 Temmuz 2014

  Müşterimiz Sn Kubra B. B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön