21 Haziran 2013

ING Bank Heyet Kararını Uygulamıyor!

Ayvalık Şubesi'nden kullanmış olduğum kredi için 4 yıllık hayat sigortası yaptırdım. Kredi borcumu erken kapatmış olmam nedeniyle 30/01/2013 tarihinde hayat sigortasının iptalini ve bakiye kalan prim bedelinin iadesini talep ettim. Sikayetvar.com dahil yaptığım tüm başvurulara rağmen sonuç alamayınca tüketici hakem heyetine başvurdum. Beni haklı bularak 525 TL'nin iadesine karar verdiler.


Banka ise iade etmesi gereken parayı 100 küsur TL eksik yatırdı. Şubenin internette yazılı telefonlarına kimse çıkmıyor. Müşteri hizmetleri ise "sizi arattıracağız" diyerek başından savıyor.
525 TL'mi aylardır alamadığım gibi bir de mahkemelerde uğraşarak rezil oluyorum. Bu kadarı da ayıp artık.

Meryem 45 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Haziran 2013

    Sn Meryem Ş. A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/06/2013 tarihinde Ayvalık Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Meryem21 Haziran 2013

    Aynı mesajı en az 10 kez (telefon görüşmeleri, mailler vs. vs.) almış birisi olarak artık ezberlenmiş cümleler duymak yerine sorunumun çözülmesini istiyorum. Unutmayın ki elimde kesinleşmiş ve icra kabiliyeti olan bir hakem heyeti kararı var. 100 küsür lira alacak için avukat tutup icra dairelerinde uğraşmak istemiyorum.

  • ING Bank Temsilcisi21 Haziran 2013

    Sn Meryem Ş. A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön