04 Şubat 2014

ING Bank Hesaptan Düşülen Ancak ATM'den Nakit Ödemesi Yapılmayan Paranın Hesaba İadesi!

2 Şubat 2014'de İng destek hesabımdan para çekmek için Yavuztürk ING ATM'sine gittim. Çekmek istediğim tutarı girdim onaylandı ancak para ATM'den verilmedi. Ancak tarafıma ödenmeyen para bakiye bilgilerime girildiğinde çekilmiş gibi gözükmektedir.


Hemen müşteri temsilcisini aradım kayıt oluşturdum ve iki gündür de sürekli tekrar tekrar arıyorum ancak sağ olsunlar beni sürekli anlıyor çözüm sunmuyorlar.Ben pazar günü parayı çekmiş gibi gözüküyorum o tarihten beri faizini de alıyorsunuz ama paramı iade etmiyorsunuz.


Bu paranın iade edilmemesi mağduriyete sebep olmakta.Üstelik ben başka dertteyken bankanın bana kampanya satmaya çalışması da başka felaket. En kısa zamanda paramın iadesini talep ediyorum.

Ganimet 130 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sn Ganimet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn Ganimet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön