15 Ekim 2016 #6697078

ING Bank Hesaptan Alınan Sebepsiz Bildirimsiz Kesintiler

Bu bankadan bir kredi kullandım bin pişman ettiniz. Zeytinburnu şubeniz ticari müşterinizim. Her ay 40 TL ve iki gün önce de limit tahsisi adı altında saçma bir bahaneyle hesabımdan 400 TL gibi bir dünya para kesiyorsunuz. Hesabımdan yapılan tüm kesintilerin iadesini talep ediyorum, dikkate almamanız durumunda hem yasal yollara başvuracağım hem de etrafımdaki tüm insanlara ve iş yerlerine hakkınızda olumsuz referans vereceğim. Bilginiz olsun.

Tuğba 275 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba18 Ekim 2016

    İki cümlelik bir mesaj ile hesaptan yapılan bu kadar kesintinin bankacılık uygulaması olduğunu yazmışsınız. Şimdi siz bu durumda sorunu çözmüş oldunuz öyle mi? Kesinlikle kabul etmiyorum, alınan tüm masraf ve kesintilerin iadesini talep ediyorum. Talebim karşılanmadığı müddetçe şikayetlerimi iletmeye devam edeceğim.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Tuğba A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Tuğba A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön