29 Ocak 2014 #2264162

ING Bank Hesaplarımın Kapatılmasını İstedim Ama Gerçekleşmedi!

Ankara Bahçelievler ING Bank şubesinde 3 adet hesabım bulunmaktadır. Ancak Bu hesapları hiç kullanmadım. Söz konusu hesapları kapattırmak amacıyla 2 kez ING Bank Armada şubesi aracılığı ile 1 kez bizzat ING Bank Bahçelievler şubesine giderek dilekçe ile müracaatta bulundum sözlü teyit almama rağmen işlem gerçekleşmedi. Hesapların ivedi kapatılmasını talep ediyorum.

Mehmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Şubat 2014

    İsteğim hiç kullanmadığım hesabın kapatılması idi.Ancak arayan kişi aktif hesabınız yok diye aradı.Aktif hesabın olmaması ile kapalı hesap arasında nasıl bir fark var diye sordum.Ayayan kişi sürekli aynı cevabı verdi aktif hesabınız yok şeklinde.arayan kişiye hesapların kapatılmasını istediğimi ingbanktan telefonuma mesaj dahi gelmemesini aktif olmasa bile hesap istemediğimi tekrar söyledim.Bir müddet sonra 850....li telefondan arayarak durmumu sordum hesaplarınız kapalı yanıtını aldım.inşallah doğru söylemiştir.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Mehmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Mehmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön