31 Ocak 2014 #2267546

ING Bank Hesaplarımı Kapatmamış İşletim Ücreti İstiyor

ING Bank Diyarbakır şubesinden çektiğim kredimin kapatılması için 03. 01. 2014 tarihinde Çığlı Atatürk organize sanayi şubesine gittim, kredimi ödemek istediğimi belirttim. Kredimle birlikte hesap işletim borcumun olduğu tarafıma iletildi. Bunu üzerine hem kredimi, hemde hesap işletim ücreti borçlarımın tamamının kapatılmasını, tepki olarak kredi kartımın da iptalini rica ettim ve daha önce hesaplarım bulunan Diyarbakır ve Kayseri şubelerindeki hesaplarımın kapatılması için dilekçe verdim. Tüm borçlarımı kapattım ama tesadüfen bankadan aldığım mesajda hesap işletim ücretinin mart ayında artacağı yazıyordu. Bunun üzerine bankayı aradım. Yaklaşık 50 tl borcunuz var dediler.

Mehmet 100 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

  tesekkürler ,ilginize

 • Mehmet03 Şubat 2014

  teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sn Mehmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sn Mehmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön