27 Şubat 2013

ING Bank Hesaplarımı Kapatmama Rağmen Ücret Alınıyor!

ING Bank'daki bütün hesaplarımı ve kredi kartlarımı kapattığım halde 0541430** ** numaralı cep telefonuma destek hesap için ayda benden 3.99tl (bsmv hariç) masraf alınacağını belirten bir sms geldi. Bankanın 0850 222 ** ** numaralı telefonunu bugün aradım ama tüm gün meşgul çaldı.

Kurtuluş 55 Okunma

Cevaplar

 • Kurtuluş'un Teşekkür Mesajı01 Mayıs 2015

  Sorunum çözüldü teşekkürler

 • Kurtuluş28 Şubat 2013

  ING BANK ın Küçükbakkalköy şubesinin yardımsever ve zeki memuresi sayesinde sorunum çözüldü.O hanıma burdan çok teşekkür ederim. Destek hesabımın kapatılması için bana dilekçe yazdırdı ve hemen Beylikdüzü şubesine faksladı sonra takipçisi oldu ve Destek hesabımın kapatılmasını sağladı. Destek Hesaptan müzdarip olanlar sizde benim gibi yapın.ING BANK ın müşteri hizmetleri numaralarını boşuna aramayın ve en yakın şubenize gidip derdinizi anlatın ve ordada çözün. Herkese Kolay Gelsin

 • Kurtuluş27 Şubat 2013

  ING BANK dan gene yuvarlak ve aslı astarı olmayan cevaplar! Bugün ING BANK ın Küçükbakkalköy deki şubesine TC kimlik no lu nüsfus cüzdanım ile gittim ve banka memuruna ING BANK ın herhangi bir şubesinde hesabım olup olmadığını bir daha kontrol etmesini istedim. Memur Beylikdüzü şubesinde bir adet 3000 tl lik destek hesabımın olduğunu söyledil. aylar önce başvuru yapıp bütün hesaplarımın kapatılmasını istemiştim, tektek dilekçeler yazmıştım,internetden başvuru yapmıştım ama ne hikmetse bu hesabımı kapatmamışlar ve işlem ücreti kesmeye başlamışlar hemde hiç ama hiç kullanmadığım halde. Bugün bir dilekçe daha verdim bu hesabımın kapatılması için..Gelişmeleri yazacağım. Saygılarımla, Kurtuluş Polat.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Kurtuluş P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Kurtuluş P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön