16 Eylül 2013 #2015067

ING Bank Hesaplarım Kapalı Olduğu Halde Bilgilerimi Güncellememi İstiyor!

Yıl içerisinde kapattığım ING Bank hesaplarımın bilgi güncellemesini yapmam gerektiğine dair ING Bank'tan hem cep telefonuma hem de elektronik posta adresime mesaj gelmiş bulunmaktadır. Bana bizzat ING Bank yetkililerince hesaplarımın kapatılmış olduğu sözlü olarak bildirildiği halde neden benden bilgi istenmektedir? ING Bank'tan hiçbir talebim olmadan yeniden adıma hesap mı açılmıştır? Bankacılıkta hesabı bulunmayan insanlardan bilgi istenmesi normal midir?

Bülent 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn Bülent K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Bülent K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön