09 Mayıs 2016

ING Bank Hesaplar Arası Ücret Kesintisi!

Ev kredisini ödemek için turuncu hesabımdan mecburen havale yapmak zorundayım ve sizde benden para kesiyorsunuz. (sizin kredi sizin hesap nasıl para kesilir) Daha önce de aynı durum oldu (hiçbir bilgilendirme yapılmadan turuncu EFT havale ücreti almaya başladınız) sizden hiçbir hesabınızı kullanmadan direk kredimi ödemek istediğimi belirttiğimde böyle bir şey olmadığını hesaplarınızı kullanmam gerektiğini ve çözüm olarak turuncu hesabınızda tam limit hatırlamıyorum ama 2 bin üstü paranız var ise hiç bir ücret alınmayacak alınırsa arayın bize iade edelim. Ben sizi her ay aramak zorunda mıyım? Artık kredim bitti çok şükür sizinle çalışmak zorunda kalmayacağım. (çünkü sizle bu konu dışında o kadar çok sorun yaşadık ki) sizden ricam kestiğiniz tüm havale kesintilerini ya da hesap ücreti varsa iade etmeniz.

Suheyla 157 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Süheyla T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/05/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Süheyla T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön