04 Nisan 2013 #1725660

ING Bank Hesap Ücreti alınmayacak Denildi!

Bankanızdan çekmiş olduğum krediyi müteakip gerek şubedeki personeller gerek müşteri hizmetlerindeki görevliler tarafından aranarak hesap işletim ücreti ödemeyeceğim taahhüt edilerek günlük paket yaptırmam istendi. Bunun sonucunda gönüllü olmadan pakete üye oldum.


Akabindeyse gerek kredimin olduğu hesap gerek görevli arkadaşın yok yere açtığı diğer hesap sürekli hesap işletim ücretine tabi tutulmuştur. Telefonla 45 dk kadar konuşup derdimi anlatıp şikayet kaydı oluşturmama rağmen sonuç yok. (52795 şikayet no) Şahsımdan kesilen hesap işletim ücreti adı altındaki haksız kazancın derhal şahsıma iadesini talep ediyorum. Aksi halde yasal hakkımı kullanacağım.

Burcu 51 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Burcu Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn Burcu Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön