29 Nisan 2013 #1769838

ING Bank Hesap Kesim Tarihi Değişimi!

ING Bank bonus kredi kartı kullanmaktayım, bundan 2 ay önce maaş günüm değiştiği için hesap kesim tarihini değiştirmek için müşteri hizmetlerini aradım ve değiştirdim hesap kesim günü gelince hesap ekstreme baktığımda değiştirilmediğini farkettim ve tekrardan müşteri hizmetlerini aradım konuşmalarınız dinlenicek dendi.


Geri dönüş olacağı söylendi geri dönüş yapılmayınca ben 5 yada 6 kez bankayı aradım hala beklemede talebim neden geri dönüş yapılmıyor anlamıyorum ve ben bu yüzden gecikme faizi ödedim müşteri hizmetleri görevini iyi yapmıyorsa benim suçum ne ben bunu anlayamadım Ing bank tan kesinlikle memnun değilim en kısa zamanda kredi kartımı iptal ettireceğim.

Elif 499 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Sn Elif T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/07/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Elif T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön