12 Aralık 2013
Yorum Yap
#2167208

ING Bank Hesap Kartımı Teslim Etmedi!

Kaybettiğim için yenileme talebinde bulunduğum ING Bank hesap kartım 1 haftayı geçmesine rağmen, daha da ilginci, kartım ile ilgili SMS'ler gelmeye başlamasına rağmen, üstelik kart numarasınıda belirtip ama hala kart elime ulaşmadı. Şehir dışına çıkmam gerekiyor, sırf kart yüzünden çıkamıyorum.

Dora 49 Okunma

Cevaplar

  • Dora27 Aralık 2013

    internet bankacılığını kullanamıyorum.girişiniz dondurulmuştur,diyor;hiçbirşey olmadan! ingbank

  • ING Bank Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sn Dora Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Aralık 2013

    Sn Dora Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları