12 Ağustos 2014

ING Bank Hesap Kapattırmak İstiyorum

İNG Bank kastamonu şubesinde bulunan hesaplarımın kapatılması için Aydın şubesine yaklaşık beş ay önce müracaatda bulundum. dilekçe yazdırdılar ve ilgili şubeye göndereceklerini bildirdiler . bu zamana kadar bir netice alamadım. durumu yaklaşık bir ay önce müşteri hizmetlerine bildirdm ne arayan oldu ne soran. hala hesaplarım kapatılmıyor Kastamonu ya gitmem mi gerekiyor.

Hülya 312 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Hülya Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Hülya Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön