08 Mayıs 2013 #1783642

ING Bank Hesap Kapatma!

Bir mesajla ya da aramayla açtıkları destek hesabını kapattırmak isteyince şubeye dilekçe veriyorsunuz diyorlar diyorum açarken canım cicimdi telefondan, hem ben taşındım istanbul dışına, dedi bulunduğunuz yerden verin dilekçeyi onlar fakslasın istanbula.

Betül 1.751 Okunma

Cevaplar

  • Betül17 Mayıs 2013

    13.05.2013 tarihinde arayan insanlar bana paketleri hakkında bilgi verdiler bu konu hakkında araştırma yaptıklarını ve döneceklerini söylediler kısacası konu falan görüşülmedi neyin kafasındasınız

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Betül K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Betül K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön