19 Mart 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Ing banktan ihtiyaç kredisi çektim bütün masrafları ödedim. bu ay bankaya gittiğimde 3 aylık birikmiş, hesap işletim ücretim olduğunu ve bundan sonrada her ay benden yaklaşık 7 tl gibi bi ücret ödeyeceğim tarafıma bildirildi, eğer otomatik ödeme talimatı verirsem bundan sonra alınmayacakmış ancak ben otomatik ödeme talimatı vermeden bu ücretten muaf tutulmak istiyorum ve bu zamana kadar ödediğim hesap işletim ücretlerinin tarafına tekrardan ödenmesini talep ediyorum. Ayrıca böyle bir kesinti olabileceği bilgisi tarafıma kesinlikle söylenmedi.

Hüseyin 76 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Hüseyin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 25/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili e-mail gönderimi yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Hüseyin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön