19 Mart 2013 #1694312

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Ing banktan iki kere araç kredisi çektim her birinde 600 tl dosya masrafı ödedim. Şimdide yeni bişey çıkardınız hesap işletim ücreti adı altında 15 tl bu ay fazla para ödedim bundan sonraki Her ay içinde yaklaşım 6, 5-7 tl arası bi ücret ödeyecekmişim eğer otomatik ödeme talimatı verirsem bundan sonra alınmayacakmış ancak ben otomatik ödeme talimatı vermeden bu ücretten muaf tutulmak istiyorum ve bu zamana kadar ödediğim hesap işletim ücretlerinin tarafına tekrardan ödenmesini talep ediyorum. Ayrıca böyle bir kesinti olabileceği bilgisinin tarafıma verildiğini hatırlamıyorum.

Serpil 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Serpil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Serpil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön