11 Şubat 2014 #2285966

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

ING Bank Cizre şubesinden aldığım araç taksidini bana verilen liste dışında son aylarda destek hesap hesap işletim ücreti adı altında toptan paralar alınmaya başlandı. Benim müşteri hizmetlerini, bankanızı,ilgili şubeyi olmak üzere defalarca aramama rağmen hiç bir sonuç alamadım beni her arayışınızda hesabıma para eklemek için arıyorsunuz. Ben sizin on katınız sizi aramam rağmen net bir cevap alamadım.


Banka müşteri hizmetleri diyor, müşteri hizmetleri şubeniz diyor benden fazla alınan paraların bir an önce hesabıma aktarılmasını ve ödediğim telefon faturalarımın hesabıma aktarılmasını istiyorum. Ayrıca bankada muhatap bulamıyorum. Bankanın kendini düzeltmesini ve müşterilerine sağlıklı hizmet vermesini istiyorum.

Fehmi 82 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sn Fehmi M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Fehmi M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön